AMD Strela
River Soft

 

Que Pasa за својот трети роденден со 50% попуст на цените од менито

Que Pasa за својот трети роденден со 50% попуст на цените од менито
Објавено на: 18 Dec 2016

Lounge Bar Ќе Паса (Que Pasa) за својот трети роденден на посебен начин на своите верни клиенти обезбедува попуст од 50% на цените од менито за храна.  

„За ови три години веруваме дека и вие имавте безброј спомени кои ќе ви останат запаметени за цел живот. За вашите беспрекорно поминати моменти работеше цел тим кој вие, нашите ценети гости, го познавате. Вредни келнери, врвни шанкери, одлични кувари и менаџери. Дефинитивно, вие драги наши бевте и ке останете наша најголема мотивација. Со секој Ваш убав збор кажан за Que Pasa, не’ мотивирате да продолжиме да организираме уште поубави настани за Вас. Оваа година решивме нашиот роденден да го прославиме Понеделник (19.12.16) и Вторник (20.12.16) на еден посебен начин, така што цените од менито за храна ќе бидат намалени за 50%. Да си го славиме роденденот уште многу години заедно со Вас здрави, насмеани и вљубени“.

 

 

Media Flesh

 

ВИДЕО

НАЈЧИТАНИ ВЕСТИ

Струмичани „гуворат„ чуден јазик: „Дај еден куросан за доо Трајанка“

Струмичани „гуворат„ чуден јазик: „Дај еден…

„Пари турувате ли у телефон?“; „Дај две кутии цигари без заби. Дај друга кутија. Таа ке га гледам ми…

Фото-Пејачките со стилот блеснаа во Валандово,но наградите ги заобиколија...

Фото-Пејачките со стилот блеснаа во Валандово,но…

Куси здолништа, длабоки деколтеа, високи потпетици, свечени фустани....Вака беа облечени македонските…

Во Дојран немаше игла каде да падне

Во Дојран немаше игла каде да падне

Дојран никогаш не бил пополн и попосетен за првомајските празници. На брегот и бројните сместувачки капацитети…

Инцидент на струмичкото корзо-двајца завршија во болница

Инцидент на струмичкото корзо-двајца завршија…

Вечерва околу 23 часот на струмичкото корзо се случи инцидент, во кој двајца засега непознати граѓани…

,,Моја кралице,, и Јордан Митев најдобри на Охридски трубадури

,,Моја кралице,, и Јордан Митев најдобри…

Фолк пејачот Јордан Митев на фолк-вечерта од фестивалот Охрид фест – Охридски трубадури 2014 со песната…

FACEBOOK